Hakkımızda

Hakkımızda

Ozan Parke Hakkında

Ozan Orman Ürünleri 1994 yılında parke, alt malzemeleri, orman ürünleri pazarlama ve parke montajlı uygulama işleri ile ilgili faaliyet göstermek amacı ile Ankara merkezli olarak kurulmuştur

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve son teknoloji ile üretimini yaptığı yada ithal ettiği ürünleri yurtiçindeki nihai tüketiciye ulaştırmaktadır.

Ozan Parke; Türkiye’de ilklere imza atan cesur, yenilikçi, girişimci ve sektörün prestijli lider firmaları arasındadır. Kendini sürekli yenileyerek ürün yelpazesini sürekli güncel tutan Dünya’da ki değişim ve gelişiminin en yakın takipçilerindendir.

Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesine sahip olan markamız, özel projelerde kişiselleştirilmiş ürünler de geliştirebilmektedir.

Gösterişli Mekanlar Eşsiz Tasarımlar

Afrika kökenli ithal egzotik parkeleri (merbau, sapelli, ıroko, teak vb), meşe18mm derzli masif parkeler(Amerika), masif veya kompozit deck, marküteri parke, süpürgelik çeşitleri ve parke yan malzemeleri ile geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

KOLEKSİYONA GİT

Afrika kökenli ithal egzotik parkeler

Yurt İçi ve Yurt Dışı Projeler

Ozan Parke yurtiçinde ciddi projelere imza atmıştır. Başta İncek Loft, Bulvar Loft, Platin Beytepe, Lima Twins, Florium, Park Mahall başta olmak üzere bir çok projenin tedarikçisi ve uygulayıcısı olmuştur. Aynı zaman Zebrano, Lazzoni, Enne, Origami gibi üretici ve uygulama firmalarının önemli tedarikçileri arasına girmiştir. 2008 yılında itibaren yurtdışında Azerbaycan, Türkmenistan, Irak ve gelişmekte olan ülkelerde hem tedarikçi hem uygulamacı firma olarak işlerini teslim etmiş ve halen mevcut projelerde çalışmaktadır.

Firmamızın temel ilkesi mesleki tecrübelerimizi aktararak, en iyi ve kaliteli malzemeyi geniş stokla mekanlarınıza yakışacak şekilde uzman ekiplerimizle uygulamak ve çözüm ortağınız olarak uzun yıllar siz değerli müşterilerimize hizmet etmektir.

KOLEKSİYONA GİT