Referanslar

SANATSAL AHŞAP ZEMİNLER

YARATICI TASARIMLAR
ETKİLEYİCİ MEKANLAR

GALATA KULESİ:

Restorasyonu tamamlanan #Galatakulesi nefes kesen bir şovla açıldı!

Dünyanın en eski kuleleri arasında sayılan ve İstanbul’un ikonik sembollerinden biri olan, UNESCO tarafından Dünya Geçici Dünya Mirası listesine layık görülen Galata Kulesi’nin tüm zemin uygulamalarını üstlendiğimiz bu eşsiz yapıya, katkıda bulunmaktan büyük onur duyduk! Emeği geçen çalışma arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürler!

ATAKULE

İkonik Atakule’nin tüm zemin uygulamaları Ozan Parke tarafından gerçekleştirildi.

Ankara'nın en önemli turizm merkezlerinden biri olarak kabul edilen Atakule, Ankara'nın sembolik yapıtlarının başında gelmektedir. Atakule,13 Ekim 1989 tarihinde Türkiye'nin ikinci ve Ankara'nın ilk modern kabul edilen alışveriş merkezlerden biri olarak hizmet vermeye başlamıştır. OZAN PARKE olarak, bu anlamlı yapıtın tüm zemin uygulamalarını üstlenmekten dolayı son derece mutluyuz.

Kayseri Meryem Ana kilisesi (Şimdi Milli Kütüphane oldu)

Kayseri Şehir Kütüphanesinin parke uygulamalarını Ozan Parke Üstlendi.

Üçgen yapılı formlarından dolayı 19. Yüzyıla ait olduğu tahmin edilen tarihi Meryem Ana Kilisesi, şimdiki adıyla Kayseri Belediyesi tarafından Kayseri Şehir Kütüphanesi olarak halkın hizmetine sunulmuştur. Bu tarihi yapının parke uygulamalarını OZAN PARKE olarak üstlenmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduk.

TÜM REFERANSLAR İÇİN TIKLAYINIZ...